♥ | Kayıp Prenses Fan Club © 2009 | ♥
Sitemize Üye Olun Mutlu Olun =]

Ailemize sizide bekleriz
Sitemize Üye Olun Mutlu Olun =]

Ailemize sizide bekleriz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
*Defnejim* (547)
Duygusal Msn Nickleri Vote_lcapDuygusal Msn Nickleri Voting_barDuygusal Msn Nickleri Vote_rcap 
**Defne** (284)
Duygusal Msn Nickleri Vote_lcapDuygusal Msn Nickleri Voting_barDuygusal Msn Nickleri Vote_rcap 
Yıldızcı (190)
Kardelen (179)
Defneci (159)
seydanur (131)
Çağrıcı (85)
gixem (68)
Selimci (62)
durucu (19)
En son konular
» 7.Bölüm Özeti
Duygusal Msn Nickleri EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 11:23 am tarafından beyzaswift

» Moderatör Alımları
Duygusal Msn Nickleri EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 11:19 am tarafından beyzaswift

» Yönetici Ve Görevleri
Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Ağus. 29, 2009 11:43 am tarafından seydanur

» Misafirlerimize
Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Ağus. 29, 2009 11:40 am tarafından seydanur

» yeni kadro
Duygusal Msn Nickleri EmptyPerş. Tem. 02, 2009 11:37 pm tarafından prensesduru

» Sitemizin Teması Yenilenmiştir
Duygusal Msn Nickleri EmptyPerş. Tem. 02, 2009 8:44 pm tarafından *Defnejim*

» kayıp prenses tekı oyunculardan en cok hangisini beyenıyorsunuz neden???
Duygusal Msn Nickleri EmptyPerş. Tem. 02, 2009 7:38 pm tarafından *Defnejim*

» Anna Kendrick Fan Dost Sitemiz
Duygusal Msn Nickleri EmptyPerş. Tem. 02, 2009 6:53 pm tarafından gixem

» Meslek bulmaca
Duygusal Msn Nickleri EmptyPerş. Haz. 25, 2009 10:52 pm tarafından **Defne**

Duygusal Msn Nickleri

+3
*Defnejim*
Çağrıcı
Kardelen
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

Mesaj Puanı : 281

Duygusal Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:26 pm

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz
Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde
Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!
Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi…
Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedir…
Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek
O vefasız kalbin hissetmesede Sana bu şarkıyı dinleteceğim Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede Sana sevmeyi öğreteceğim…

Sen yıldızlar kadar parlak ve güzelsin,ama aranızdaki fark onlar milyonlarca, sen ise bir tanesin…
Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç çünkü bulutların arasında kaybolan aşkı için ağlayan benim
Sen dünyaya sürgün gönderilmiş bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim birdaha cennetine dönemeyeceksin
Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı
Keşke dağlarda gelincik olsaydımda okşamsını bilen avuçlarının içinde solsaydım
Unuttuklarını anımsa, Kaybettiysen ara, Özlediysen git bul, Kırdıysan af dile, Kırıldıysan affet Çünkü hayat çok kısa…
Dünya da iki çeşit gül olsun biri kırmızı diğeri beyaz sen beni unutursan kırmızı güller solsun ben seni unutursam beyaz güller kefenim olsun
Hiç kimsenin adını bilmediği bir duygudur yüreğimde sana karşı beslediklerim, bu duygu seni tanımakla başladı ve sonsuza dek sürecek bitanem
¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü !!

ölüm ċıqlıklärını dïnlëmëk käpıdän öbür täräfın ïnän ö kädär ëqlënċëlï bïr sëÿ dëqïl bëbëïm

karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR

Sénin O Haincé védandan SonRa ßen çoktan véda ettm aşklara

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

Ne ßir Kızı Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık !

Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim, ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin '

Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri

öLümden neden Korkacaqım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqım

İnsanLarın gözLeri öyLe keLimeLerLe konu$ur ki diL onLarı teLaffuz edemez !

Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє…göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

:|KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C I:@ Başının TaCı !

вıяακıρ ğỉттỉи вєиỉѕєиỉ υиυттυм ѕαимα, ζαмαи αℓışмαуı öğяєттỉ вєℓκỉ αмα υиυтмαуı αѕℓα

ѕєи gσζυм∂єκỉ вỉя ∂αмℓα уαѕ σℓѕαу∂ỉи ѕєиỉ καувєтмємєκ ỉcỉи нỉc αğℓαмαζ∂ỉм

єğєя вỉя ğüи α∂ıиı αиαяκєи κıѕıℓıяѕα ѕєѕỉм нαѕяєтỉи∂єи, καραиıяѕα ğöζℓєяỉм αşκıи∂αи, ∂υяυяѕα καℓвỉм вỉℓκỉ вєи уαиℓıζ ѕєиỉ ѕєv∂ıм

вαиα '' ѕєиỉ ѕєvỉуσяυм '' ∂ỉує уαℓαи∂α ѕöуℓєѕєи, вυ уαℓαиı ∂üиуαиıи вüтüи gєяcєκℓєяỉиє ∂єğỉşмєує яαζıуıм

"ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYißeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı"

(%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM (%)

In The ParK’ta GezerkeN, CigarettiYi iÇerkeN My FatheR GörDü SuÇ üSTü, I aM DüşTü KıÇ üSTü

ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur

o KıZ ßeNi aŞaR ÇünKü YASAK KELIME DelikanLı aDaM ManitasızDa YaşaR

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * SusuZ SabunsuZ

sil вαşтαи вαşlαмαк qεяεк вαzεи,нαчαтı sıfıяlαмαк

bИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ

[NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİmçÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas!]

kan kaybedio hayatım,can çekişio hayallerimyasamak zor gelio artıq bananerde hata yaptım die düşünüorum

уαğмυяℓυ ѕσкαкℓαя∂α нαуαтıмı αяıуσяυм

bitiorum her nfsteNE HALİM VARSA GÖRDÜM!!çOq kOştum Çoq yoruLdmVe simdi bnde dştüm

düşlerm başkagercekler baskaaaama Umrumdada deiiiLL!

Anlatamadigim birseyler var , hep baska baharlara biraktigim Ucurumlari tam a$arken kırılıyor kanatlarim

“"ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм"

ï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü !!
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:27 pm

Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım!

Gerçek buysa yaşıyorsak, Kader varda biz yazıyorsak, Ben seni kaderime yazdım İster siler gidersin, ister kalır ömür boyu seversin

Gideceğin yere beni de götür sewgili sorana başımın belası dersin!!!

Ya Sen Gidipte Uzaklara Bensizliğe AlışırsanYa Sen Sevgilim Ummadığım Kadar Beni Çabuk Unutursan

Yerin kulağı varbenimde kulağım var ben yer miyim hayır yemeeem!!!

Yok, Bu Kez Bakmayacağım, Rahat Ol Sarılmayacağım Da Ama Ne Olur Cevabını Söyle Ve Git Senin Kadar Dayanıklı Olamayacağım Için Git
Vazgeçeceksinki Vazgeçilmez Olasın

YoruLduğum sen değiLsin kendi yok oluşLarım

bu sefer oyunun kurallarini kendim belirliyorum ben degil hayat benim istedigim kurallar icerisinde oynayacak

ağırıma gitti be sevdiğim,meğer hiç bir değerim yokmuşağırıma gitti sevdiğim,beni hiç tanımamışsın

Git zaten bana bir elvedayı çok görenin arkasından dur diyemem

Vay be ! İçimizdeki çocuk da gayrı meşru çıktı
ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur

o KıZ ßeNi aŞaR ÇünKü YASAK KELIME DelikanLı aDaM ManitasızDa YaşaR

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * SusuZ SabunsuZ

sil вαşтαи вαşlαмαк qεяεк вαzεи,нαчαтı sıfıяlαмαк

bИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:29 pm

Güller içinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam Gülüm, seni koklamaksa ölüm sen buna değersin Gülüm

Bir yıldız seç kendin için gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatlı olsun, bir yıldız da bana seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun

Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile olsa bu yalanı dünyanın bütün gerçeklerine değişmeye hazırım

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır İnsanı önün gibi yıkan, onun gibi sevindiren birşey daha yoktur hayatta

Dün de bügün de yarın da yüreğinde yüreğin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine köy ben hep ordayım
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:30 pm

Ayışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçaşıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!

Mevsim ağlıyor bügün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla Bana Eylül'ü yaşatma ey sevgili!

Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bilki bir yerlerde deli gibi özlenmişsindir

Yıldızlar gökyüzünde kayarken, melekler ise oynaşırken, sen ise dalıp beni düşünürken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyeceğim

Bir umut kuşu çiz yüreğime beyaz olsun tüyleri kalbin kadar temiz olsun Bir kanadı senın için diğer kanadı da sevdiğin için çırpsın

Aşkların en soylusu birken birçok olandır sevginin en güzeli paylaşılan emektir, Aşkların en soylusu birken birçok olandır çıkarsız ve sınırsız paylaşılan yürektir

Deli bir yağmur olsam seni yağdığım yerler kadar severdim Deli bir rüzgar olsam seni estiğim yerler kadar severdim Ama ben sadece deliyim ve seni aldığım her nefes kadar çok seviyorum

Güzelsin, şirinsin, şahanesin Çektiğim çileme tek bahanesin Melek mi? Şeytan mı? Bilmem ki nesin Tuzaktan tuzağa atsan da olur ben seni seviyorum sen sevmesen de olur

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğını ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçaşını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde

Ne olurdu bir yaprağın daha olsa, bak sevmiyor işte hain papatya

Sevdiğim insanlara kızabilirdim Eğer sevmek bana mahzun durmayı öğretmeseydi

Bak gözlerime gözbebeklerim eridi, bak ellerime ellerim çürüdü, bak yüreğime yüreğim eskidi, bak günlerce sardığın bana bak tükendi bitti Yetti bu acı beni öldürmeye, sonum oldu son bir bakışın canıma yetti

Küçükken çikolata için ağlıyordum şimdi ise senin içın

Duyguları açığa veren gözler olmasa kalp hislerin mezar taşi olurdu

Soğuk kalpten sıcak söz çıkmaz

Bazı aşklar okyanus gibidir Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, kalbin içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olurda şu gönlüm birtek aşık olamaz

Ömrüm seni beklemekle geçecekse ve ölüm seni beklerken gelecekse bil ki seni ordada bekleyeceğim

Hadi gel tut ellerimi, benimle meydan oku her çaresizliğe benimle uyu benimle uyan Birlikte varalım onuncu aylara ben bir Eylül sen bir Haziran

Seni çok özledim Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi

Ne zaman kör ve sağır bir ressam düşen gülün resmini kristal zemin üzerine yapabilirse o zaman ben seni unuturum

Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bil ki o benim sana yanan kalbimdir

Sevgi değer vermesini bilmektir Sevgi birliktelikten sevinç duymaktır Sevgi bilinçtir

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğüm, üzerine tüm duygularımı yüklediğim yıldızı al

Yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla

Dünyada iki tane Gül olsun Biri beyaz biri kırmızı Kırmızı seni sevmediğim zaman solsun Beyaz beni sevmediğinde kefenim olsun

Bir deniz düşün, susuz Bir insan düşün, mutsuz Bir gece düşün, uykusuz Bir bahar düşün, çiçeksiz Bir gönül düşün, sevgisiz Bir de beni düşün, sensiz

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır kı asla unutulmayan, işte sen de onlardansın

Bulutlara yükledim özlemimi rüzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla Küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi?

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler Hepsi gökteydi Hepsi parlıyordu, ama ben seni güneşim seçtim ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak, yıldızlar kadar ulaşılması zorsun, ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin

Bir gün güneşe buz ile adını yazan birisi olursa bilki seni benden daha çok seviyor

Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri Sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri Çok sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır SEN ve diğerleri

Gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için

Bu gül sana vereceğim son hediyem malesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün

Yüreğimdeki tüm çiçekleri sana kopardım, sana topladım, güneşi odama aldım, rüzgardan şarkılar yaptım Bir seni söyledim sonra şarkıları

Sen herzaman nerede olursam olayım ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam ama şunu bil : Seni Seviyorum

Düşünüyorum da, düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğını düşünürken, düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum

Çok çekti yüreğimiz hep olsun dedik Ama kalbimizdeki sevdayı biz yenemedik Hep beraberliğimizde uzak durup içımizi yedik Sevdayı böyle mi bildik biz

Sen var ya sen sigaram gibisin dumanı saçların alevi gözlerin yanlız bir fark var ben sigara yaktıkça sen beni yakıyorsun

Bir pınarsın içilen ama hıç kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen, özleyen sen, özleten sen Varken doyulmayansın, yokken dayanılmayansın

Bir telefon bekliyorum 'sevgilim' diye başlayan 'seni seviyorum' diye biten bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken bügün hala gelmeyen

Gözlerine bakınca dalar giderim uzaklara Uzaklara bir yere yalnız ikimizin yaşadığı doyasıya kanmak isterim sana Sana aşığım bebek kokulu yarim

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüregimden o zaman?

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben sana onuncu köyden sesleniyorum Seni çok ama çok seviyorum

Aşkın gözyaşları denize düstüğünde sahile şu imzayı atar: Seni seviyorum

Eğer geceler seni düsündüğüm kadar uzun olsaydi asla sabah olmazdi

Sen bana bakma, ben senin baktığın yerde olurum

Gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak, dudaklarında ölmek icin Gözyaşın olmak isterdim

Aşkımı dağlara yazacaktım ama aşkımdan büyük dağ bulamadım

Senin olan herseyi sensizligi bile seni hatırlattığı için seviyorum

İçtiğim sigaram gibiydin aranızda tek bir fark vardı, sigaramı ben bitirdim, beni de sen

Başını göğsüme yasladığın zaman tek düşmanım akıp giden zamandır

En sonunda bir gün seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım, sonra seni kalbime gömüp Azraile hadi al canımı diyeceğim, sensiz bu dünyayi asla terketmeyecegim

Kalbimde 3 çiçek yetistirdim Sevmek, sevilmek ve beklemek Sen bunlardan ikisini kopardın Bana sadece biri kaldı, beklemek

Ağırdır sevmelerim her yürek tasıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz

Güzelsin, şirinsin, şahanesin Çektigim çileme tek bahanesin Melek mi, seytan mi bilmem ki nesin Tuzaktan tuzağa atsan da olur, ben seni seviyorum, sen sevmesen de olur

Eller bana kalpsizsin diyor, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar Seni Seviyorum Aşkım

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düsünüyorum aşık olmanın rezilliğini İnan yanındayken çekiyorum en çok hasretini

Nasıl doldurduysan hayatımı varliğınla, ben de yazmak isterim adımı defalarca dudaklarimla dudaklarina

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin akli alamaz, bir de sen varsın ya Birtanem dünyada kimse böyle sevemez

Bir ilk gibi yasayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, Sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde

Aşk, Gülü dikeniyle avuçlamaya benzer Ellerin kan içinde kalır ama dikenlerin hesabını gülden soramazsin

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana Akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana Eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gel ki sana sensiz yasamanın sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim

Gözlerin gözlerime değdiğinde felaketim olurdu ağlardım

Ne zaman ayrılık saati gelse, içimdeki güllerin boynu bükük bir zaman kalırım öylece Neden sonra gittiğini anlarım içimde güller ağlar ben ağlarım

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsin

Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam

Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir

Masum ve üzgün bir çocuk gibi konusursam, anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa "Seni seviyorum" de

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, bakışlar vardır insanı ağlatan, insanlar vardir ki asla unutulmayan, işte sen de onlardansın

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmis ve tırnak içine alinmış suskunluğumun baş harflerisin

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutma ki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar Gülmek senin için bir tutku olsun, olur da birgün ağlarsan o da mutluluktan olsun

Kaplanla göz göze gelmis bir ceylan gibi ürkek bakışlarımda sensizlik, ıskalanmış hayallerimde gençliğim, eremediğim vuslatlarda ümidin

Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuş tüyü vadiler, bulutlara öyle baktim Ama şimdi yalnızca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri Çok sey var yapabileceğim, bulutlar çikmasa yoluma

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır

Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir insan olma cesaretini bile gösteremedin

Kapının önünde aşk yapma aşkın gözü kördür ama komşularınki asla

Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karıştın

Bir eski dost gibi hatırla beni bir selam ver yeter zahmet olmazsa unutmuş olsan da eski günleri adımı an yeter zahmet olmazsa

Seni sordum sokak lambalarına bekleme boşa gelmez dediler boynumu büküp de baktım onlara halime acıyıp zavalli dediler

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim birgün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim

Güller anlatsın sana olan sevgimi güller anlatsın yanlızlığımı çaresizliğimi yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım güller anlatsın

Korkma sevgiden çekme ellerini bırak yaşasın yüreğin dizgin yakışmaz dörtnala bozkırlarda kısrağın Untma Gülün dikeni olmasa hıç bu kadar sevilir miydi

Kurak çökse de, denizlerine gönlünün inan gözyaşlarımla sulardım seni sonuna değın ömrümün

Ağlayışım terk edip gidişine değil Ben sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim Sen, seninle, senide sensizliğini de alıp gittin
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:30 pm

Beni şair ettin, beni adam ettin, bana yazık oldu

Aşkımızı istemeyenler bizi çekemeyenler, ayrılın artık diyenler, hey siz! siz kazandınız!

Bahar gözlerine bakınca dalarım tutamam kendimi ağlarım

Git dediğin yerler mi uzak yoksa sen mi?

Acılarımın prangası vermez ellerimi hüzünlerimin darağacına aştım kendimi

Seni dün sevmedim dünler bitti seni bügünde sevmeyeceğim bu günlerde bitecek seni yarın seveceğim çünkü bebeğim yarınlar hıç bitmeyecek

Eller bana kalpsizsin diyor, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar

Sen desem seni bilir misin, sen diye bir desen çizebilir misin? Bir mesken bulamadım kendime Büyük aşklar vardır hani bilir misin?

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çiziyorum Seni ne kadarmı özledim? Artık kalbimde bir gökyüzüm var Çünkü seni seviyorum

Yıllardır sevgimin öyle çok muhafızı ve düşmanı oldu ki inan bana seninle onları aştı Ve inanki seni seviyor olmak bile büyük nimet benim için

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler, insanlar onu hayatları boyunca ya birkez yada hıç görmezler Ben gördüm O da sensin birtanem

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya Bitanem dünyada kimse böyle sevemez

En güzel deniz gidilmemiş olandır, en güzel çocuk daha büyümedi, en güzel günlerim seninledir ve sana söylemek istediğim en güzel söz daha söylenmemiş olandır Seni seviyorum

Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim, Azrailin gelmesini beklemezdim Bugünü yaşıyorsam eğer, gelecek güzel günlerin seni getireceğine inandığım içindir
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:31 pm

Ben sende imkansızlıklarını sevdim Fakat asla umutsuzluklarını değil Birgün biri çıkıpta bir çırpıda güneşe adını buzla yazarsa bil ki o seni benden daha çok seviyordur

Sana en muhtaç olduğum şu anda gel! Yaşamak olsanda gel ölüm olsanda gel!

Gidenler yokluklarıyla değil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçiyorsun Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açiyorsun Korkuyorum sevgilim çünkü beni sevdiğini söylüyorsun

Sana şarap vereceğim, iç ama sarhoş olma sana bir gül vereceğim, kokla ama soldurma sana kalbimi vereceğim, sev ama incitme!

Maviler giyer bulut ölürüm, yeşiller giyer bahar olurum bakarşın birgün beyazlar giyer senin olurum

Bir sen varsın dünyamda beni anlayan birde sevmek var içimde sıcaklığınla yanan

Sev! Öyle sev ki kalmasın bir damla gurur gururun başladığı yerde sevgi ızdırap olur

Sevilmeye layık olan ancak sevmesini bilendir

Üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun

Hep beni kimse sevmiyor ki derdin Usulcacık sokulup yüreğine "ben" demek isterdim

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun bugün bana esersin yarın ellere

Hep kalanlara gidenleri kattım Birgün yerine geçemediler O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler

Önceleri hasreti hıç tatmadım yarımdan hiç ayrı kalmadım biter diye takvimlere baktım Zor geldi ayrılık alışamadım

An gelir insan gülerken ağlarmış Gözyaşları sel olup kalbine akarmış kahkaha bir maske derler bilir misin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin döğruysa neden geri dönmedin

Gençliğine güvenip erken derken, belki elveda bile diyemezsin giderken

Allah gücü erkeğe güzelliği kadına vermiş ne var ki her şeyi yenen güç güzelliğe yenilmiş

Dudaklar yalan söyleyebilir ama gözler asla

Hayatta hiçbir şey ilk aşkın yerini tutamaz insan sevse bile o ilk aşk hiç unutulmaz
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:32 pm

bir haykırıştı bendeki duyulmayan
duyulsada anlaşılmayan
|bir sancıydı bendeki bilinmeyen
bilinsede durdurulamayan!!!|

Tutsam eLLeriNdeN qeçmi$i UnutamamKi
öPsem qözLeRinden ya$Ları kuRutamamKi
damaGım çöLe döNmü$ sesiM çamuRa,
oYuncaGını qeRiveR içiMDeki çoCuGa!

Bu sOndu// dünyamda Séndén kaLan hiçbi$éyé yéR yoq Artıq !
ho$çaqal alı$qanlığım
]]Seni bıraqtıM[[

Ayya$a SoRmu$Lar '' NedeN İçkiYi BıraqtıN ''diye

Cevap varmiş:

'' $erefine içiLeceq a$k yoq,satıLmı$ BütüN SevgiLer ''

GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni,
kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni,
GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm,
GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM

Sessİz oLmaq Sensiz oLmaq Kadar Zor DeğiL
Ama En Zoru SensizLiğin
SessizLiğini DinLéméq!

/x/ ]-[ "KaηatℓaЯı qırıℓmus kü¢çük qeℓebk" ]-[

**sen haa !!
beni haaa !!
sevmek haa!!
atma oğlum atma
uykumuz var dediysek
ayakta uyut demedik yaa

seNin sevdan beNi,

bu dünyaNın en tecrübeLi pLatonik aşığı yapmıŞ
Daha ne oLsun (:

siliyor Dünlerimi Yine Aşk
ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni
DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK

 ρℓαтσηιк вєηιмкιѕι

duR dokunma ! Yüréqim acıor

Şizofrên bir aşk yaşatıyorm gêcêLêrdê
nikotin kokan êLLêrimLê,
çêktiğim hêr nêfêstê,

zêhirLiyorm bêni kirLi êmêLLêrimLê

Söz ehlime itaat et benim sözüm cevher
kalemim olgunluk tahsilinde yalanına varettim
iki tanık var biri dilim biri kalemim
olanı biteni sindirdim yeter bana kendi derdim

ÇocuK OLsam YénidéNSadécé Düştüğümdé Acısa Canım
Çok Koştuğum İçiN ÇaRpsa KaLbim Ya da BékLédikLéRimiz
Uyuycam - Uyancam Hésabı YaptıKtan SonRa GéLsé
Ama ÇocuK DéğiLim ARtık ;

GéLmiyoR ßéKLédikLéRim!!!

HayaTa qüLümseiN
maKsaT poLyaNacıLıq deqLH
ayaTa qıcıkLıq oLsuN

Benim acelem yok,
zamanla yarışmıyorum
Yaşam hep şaşırtıyor
yine de barışmıyorum )':
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:33 pm

DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini S£yR£dîC£m ~ kIpIrtIsIz ~ SâKin qîßi GôRünC£m ~ KavGasIz øLaCaK ~ fIrtInAsIz øLaCaK ~

ALkol hoş!Ortam loş!Dinle bni herşey çok boş!Kimseye inanma kimseye güvenme kimseye aldanma kendin çoş!

-yA değerimi bilseydin yada değerin kaybolmadan gelseydin

-ßU DünyaDa KonuKsuN ßu DünYaDaN KopUksuN

-ßen onu kaybetmedim o kendini kaybetti!!

Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!

-az kaşardan tost, çok kaşardan dost olmaz

-tüm kaşarlar eriyecekse küresel ısınmaya evet!

-evrimdışı

-YOK Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemdeSen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile!

-Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

à$k'a ve Sàna İhànet êtmiyørum ßênim KırgınLıgım A$k'a Sen üstünê àLindin

-ße$ Para Eder Mi VarLıqın? ki yOkLuqun ßeni AcıtSın

-Bu Cinayet… Günahın En Has Hali İhanet !! Hakkımı Ver Gideyim Adalet…!

-sadece bheN kaybetmeq istediğim zamaN kazaNabiLirsN unuTma

-Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM ona Buna DeğiL Ben Sadece DALGAMA Bakarım !!

-BuLUtLaR AğLıYoRsA bEn SuSaRıM Exclamation BeN AğLaRqEnDe OnLaR SuSSuN!

-Bir Gün Anlayacaksın Neden Sessizce Gittiğimi

-ßu sewdayı kaLßime gömdüm we Sen öLdün

-kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaRßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye bye=))

°• °• °• °• Her Kalb Kendi Şarkısını Söyler •° •° •° •°
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:34 pm

уєηιℓ∂ιм
αç кαρıηı уαℓηızℓığıм вєη gєяι gєℓ∂ιм

YıLLar mı hızLandı yoksa
Ne çabuk geçiyor upuzun günLer geceLer
Daha dün gibi derLer ya hani
Meğer herkes kurarmış böyLe cümLeLer

Adımız hüzündü bizim
Adımız gözyaşı
Hüznümüzün esaretinde kaybolmuş kelimeler,
Gidenlerin ardından yakılan ağıtlarda birikti

Elimizi kanayan yerlere koyduk
Ve inandıktüm saflığımızla
Ve sevdiktaparcasına
Ve kanadık ölürcesine
Ve sonunda sevgili
Kan kaybından yitirdik sevdayı

gözyaşLarımız eşLik ediyor cinnet geceLerine
beynimizde rutubet kokan aşk kırıntıLarını ısırıyor hüznümüz

katiLi oLduk düşLerimizin
yargısız infazLarda diLimiz
yüreğimize taktığımız çaLıntı keLepçeLerle
bir arpa boyu biLe yoL gidememişiz
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:36 pm

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn

yoHkmu iÇinDé biRaz Pi$manLık guRur mu öFké mi a$k Mı K!m ßu suSan yaßancı

*aNLat hadi én ßa$tan koRkmadan ßéni yoRmadan Né wardı akLında uÇup giTTin ßi anDa

*yanSın bénden soNra düNya iSter yaNsın iSter duRsun ßénden sonra tuFan kimiN umrundaa

*çaLış çaLış nereYe kaDar ßiras co$maK lazıM

*oku oku kiTap kaLmadı biRas gezmeK lazım

bu cinayet günahın en has hali ihanet hakkımı wer gideyim adalet son kozum olsun zorda
sukünet kendime sarılır donarım

raks edemedim yine yenildim aksimi göremedim kör oldum haksızım wuramadım şakağına baksın
kör gözlerime

istisnalar kaideyi bozmaz kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin ince bize tenha
siwri dillerin alayı kesilir anla

satılık armağan deil irade gururumuz

beni bırakın kendi halime çok bitkin wede yorgunum terapi ordularınızı geri çekin son
günler durgunum ((hiç daim köle olmadım
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:37 pm

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη!!!!

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?"

уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσяуιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσявєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєяуιηє gє¢єм нüzüη кσкυуσя

"єѕкι ∂σѕттαη ∂üşмαη σℓмαz" вυηℓαя єη вüуüк уαℓαηℓαя

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιηஐ๑

:::вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя, єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя!!:::

"уüяü нαℓα ηє ∂ιує σуυη∂α σуηαşтαѕıη ƒαтιн'ιη ιѕтαηвυℓ'υ ƒєтнєттιğι уαşтαѕıη!"

нιçвιя уüz güzєℓ ∂єğιℓ ѕєηιη уüzüη∂єη

çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη

:::вιяιηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαη,öη¢є ∂üşмαηı σℓ:::

!!!υğяαşмα вαвα уσяgυη!!!

*кιмιм вєη??? ηєя∂єη gєℓ∂ιм?? α∂ıм ηє?? ηє ιş уαραяıм?? gєяçєк кιмℓιğιмι ηє∂єη кιмѕє вιℓмιуσя?? ηєу∂єη кσякυуσяυм??

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιηвυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM

Bu hiç kimsem oLmadığı için değiL,"Sen"oLmadığın için duyuLan bir yaLnızLıkBu yaLnız oLmak değiL "sensiz" oLmak

*HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıĞLıK GiBi , BeN GiBi!!

ßeni görüp sınama sadece göreßiLdiğin kadarım Hayat ßir kumarsa zarLarı ßen atarım!!!

*€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin!!!

*•$1•#§abrım §eLametimse intikamım feLaketindir!!!

geriye ßakıLarak anLaşıLırım iLeriye ßakıLarak ya$anırım

*geçmişde keşke içime savas açıp yenmeye çalışmasaydım belki o zaman toprak olup yok olucaktm=((

*Kaçırdığın her$ey için pi$manLık duyarsınpi$manLık duyduğun hiç ßir$ey için sana acımam!!!

İsT€R Ah €Tİster Kin DuyKeNdiNe GöRe HaKLıSınAdıMı KöTü AnSoNuMu €LinLe YaZSeNDe ßiR Gün AnLaRsıN!!!

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR

ßu laf bana çok ters geliyo Ne o öyle oraya tikla, buraya tikla Erkek adam tiklamaz , BASAR ! Ne öyle tik tik

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem

·#Ne bIzI AnLaYaCaK Bi eRkEk bUlAbIlDiK Ne dE ErKeKlErIn aNlAyAbIlEcEğI KaDaR BaSiT OlAbIlDiK!
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:39 pm

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın

kuSSam kâc întîhâr cIkâr îcîmdên? kêSSêm kâc ayrîLîk akâr ßîlêklêrîmdên?

ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYißeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı"

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør CanimHêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim

~~Ne Seni Sevdiğime Pişman Ne De Seni Sevene Düşmanım,Yalnızca Seninle Olmak Varken, Sensiz Yaşadığıma Pişmanım~~

1-?isyan etme gök yüzü ne yaparsan yap benim kadar aglayamazsin!!2- Bunca Cilenin sonu Degilmi bir avuc toprak Ölümden yana Korkum yok Tek
korkum UNUTULMAK!!

3- Bu günüde gördüm Yarin yasarmiyim bilmem Gencligede güvenemem Ölenler hep ihtiyarmidir??

4- Daglarda cicek soldugu zaman Göklerde bulut oldugu zaman Yagmurlar sel gibi aktigi zaman Anlaki BITANEM ben geliyorum!!

5- Saclarina ak düssün istemem Gözlerine yas dolsun istemem Bir tek dilegim var Rabbimden Mutluluklar senin olsun BITANEM!!

6- Bir korkudur girdi cikmaz icimden Beni böyle boynu bükük birakma Adini anarim her nefesimde Neolur BITANEM beni unutma!!

7- ismin dudagimda oldu bir hece Bakisin sitemli asksiz bilmece Uykusuz kaldigim kacinci gece Sokak lambalari sahidim olsun!!

8- Gönül bahceleri yuvasiz yersiz Hayatin tadi yok anladim sensiz Toprak mezar olsun bana kefensiz Yasayamam sevgilim inan SENSiZ!!

9- Hayalin gözümden birgün digermi Yazdigin yaziyi yillar silermi ismini anmadan günler gecermi Sensiz yasamak mümkünmü söyle!!

10- Maziyi yasadim dün aksam yine yazdigin ilk mektup gecti elime Gözlerim takildi ilk cümlesine Seni seviyorum diye yazmissin!!

11- Askimin bahari sensin diyerek Kalbimin feryadi dinsin diyerek Hayatta yanliz seni severek Acilan gülümü dermeye geldim!!

12- Hasretin bir yana kahrin bir yana Sensizlik ne demek sorsunlar bana Bu hasretlik biter nasil olsa Yinede sevgilim doyamam sana!!

13- Dolmasin gözlerin düsündügün an Gecmisle teselli bul zaman zaman Bu hasretlikte biter diye dayan Benden baskasini sevme ne olur!!

14- Ben seni kalbime yar diyerek Gurbette sevgilim var diyerek Alin yazima boyun bükerek Gözel göslerini görmeye geldim!!

15- Mevsimlik bir cicekmisin bir bahar acip bir bahar solasin? vefasiz bir gönülemi düstünde dün hatirlanip bu gün unutulasin? Asla unutmaki hep
aklimdasin!!

16- insani yaslandiran yasadigi yillar degil, ulasamadigi arzularidir hayatta en aci sey felaketler degil, yasanmasi mümkün iken yasanmayan mutluluklardir!!

17- Kimsin sen yasamak isteyipte yasayamadigim umutlarimsin, farkinda olmadan yillardir bekledigimsin belkide, kimsin sen, sen benim sevdigimsin sevdigimi söyliyebildigimsin!!

18- Benim yollarimi bekler diyerek Benim hasretimi ceker diyerek Artik bu ayrilik yeter diyerek Sana canimi vermeye geldim!!
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:39 pm

нiiçвiiяzαmαn dσуmαdιm …dσуαmαm*

ѕαnα вen dυуgυLαя нiiѕLeя вüуüттüм <3

ѕeνdiigiin вeкLiiуσя …ne dυяυуσяѕυn?!

fяeυndѕнαfт вedeυтeт ωege geмeiinѕαм zυ geнen egαL ωσнiin
( arkadasLik yoLLari beraber yürümekdir nereye giderse gitsin )

dσnneяnde ѕнмeяzen(li)

dυ biist iimmer nOch mαiin ♯1
( haLa benim bir numaramsin )

ωσятe яeiicнen niicнт!

кeLiimeLeя уeтmiiуσя«
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:41 pm

Olsun varsın ah cekinme, sen yine yalanlar soyle, yürek; paramparca zaten, dert degil!

> Kandım yanıldım, belki de yüzbin kere Ah ayıplandım, vazgecmedım ben yıne

> Kabul et kalbim, kabul et kalbim! Ah kalbim, biz ayrildik !

> Yoksun burda seni sordum dalgalara, Güneş battı beni vurdun kahırlara!

> Yazık çok yazık sensizim, Yine kör düğüm oldum yine kahretsin !

> Tek seni hep seni mahşere seveceğim, Biliyorum biriciğim bu aşkta öleceğim!

> Yazıklar olsun sana, Lanet olsun bana! Nasıl olurda seni hâlâ seviyorum

> Gözlerinde baharı yaşarken açan o çiçeğin tazeliğini, Ruhuma taşıyan ilk ve son sevgilim!
Gittin bitti herşey Gözlerime damlalar, saçlarıma kar beyazlar hediye ettin

> Yok olmuş hayallerin çıkmazında, kurumuş bir çiçek senden bana son kalan

> 3-5 boş kovan, birkaç damla yaş, maziden hatıralar, Bıraktığının hepsi bu kadar

> Her yer sensiz Her yer sessiz Çok güçmüş sensizlik

> Geri döner misin deseler, evet demeye hakkım yok

> Yaşamalıyım derken her uyandığımda, ölmeyi istiyorum gecenin karanlığında

Kalßine gizlediğin ßir aşq var mı bana dair…!

Sende de yanılmışım…!!!

Söylediğin sözlerden sonra kulaklarım sağır kalßim kör oldu…!!

Her şey çok güzel giderken çekip gittin… umurumda deil gelişinden anlamıştım beni böle yüzüstü bırakıp gideceğini!!!

Bir zaman hatasıydı seni sevmek!!!

Başka bir şey gibi gelirdi elini tutmak…nerden bileyim diğerlerinden farklı olmadığını…

Başımın tatlı belasıydı sevdan!!

Yüreğine yazıldım bekliyorum sıramı!!!
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:43 pm

neye yarardı oyunCakLar Sen oLmaSan ?

qökLerden ßir Cennet indirdim Sana !

Şimdi iÇiyorum rüyada
ne yapaLım ,, Şerefine iÇiLecek
kimSe kaLmamıŞ dünyada !

adreSimi SorarSan ,, ßedbaht iLe ßahtiyar araSında

ßir qemiyim ßen ,,
rüzqarSz kaLaßiLirim ,, yeLkenSz oLaßiLirim
ßayrakSız oLamam

kaÇırdım yüzümü aydınLıkLardan
tutmayın yüzümü aydınLıkLara

Seßep kaLmadı doğmaya

Dudak artığı karaLar ,, ßeyazLar yaLan SöyLüyor

qörüp yüzLer tenLer okŞadığımı ,, öLüLer kıSkanır yaŞadığımı

düŞümde qördüğümün düŞündeyim demektir

qüzeLdim ,, hoŞtum ,, iyiydim
kaLırdım -kaL- deSe hayat
-qit- deyinCe ßoyun eğdim
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:45 pm

hayaLLeRimi bıRak..umutLaR senin oLsun...döneceksin sanaRak..ya$anmaz biLiyoRsun..!

...kaRaRLıyım ben yüRümeye yoLumda...gözLeRim çöküp yüzüm kararsa da...

...oyuncakLaRımın hepsi kısa hafızalı...bir türlü üzemiyorum onları...Elinde sonunda mutlu oluyorlar..bir türlü bana benzemiyorlar...Ben KüÇük Bir KıZıM oYuNCaKLaRıMı aLırsaNıZ sizinLe oynarım

HeRkEs bEnİ BıRaKtıĞıNdA
hAtTa bNdE BeNi bIrAkTıĞıMdA
SEN bEnİ YaLnIs bIrAkMa Rabbim !!!

belki bu son görüşüm dünyayı elveda demeden önce bir sözüm var ona...
benim gibi çok seven birine bundan sora daha iyi davran olurmu

YaLnızLıktan Midem BuLanır GeL desem GeLir Misin?

$iddeti sevmem ama kuLLanmayı iyi biLirim!

Demiş ki…
…markus aurelius;
Eğer bir dış etken seni üzerse duyduğun acı o şeyin kendisi değil senin ona verdiğin değerden geliyodur.Onu da her an ortadan kaldırma gücün vardır…

her yerde bırakıp gittin beNi gözLerinLe
dü$Lerin yüreğiyLe bırakıp gittin beNi
yazLa birLikte biten kısa biR tatiL
çekmeceDe bir kaRt qibi bırakıp gittiN

repLiqiM aqLama sesiYdi..bu roL baNa qöremiY di??

AynaLardan Kaçarken özLenmeyi bekLemek Ne kadar acı Ne Kadar Komik Ve Bana ait deiLmi

AKLIM... KeNdine MezaR KazabiLceqin KadaR DeRin..

a$kım tatLım falan...Bi'baktım bana olmu$ olan....

...öyLe böyLe deRken...dokunmu$um eLLerine hissetmeden...bakmı$şım gözlerine görmeden...ağlamı$ım gözya$ı dökmeden...

...sebepsiz sevdim.. hiç mi özlemedim ?...KALMIŞ DÜNÜN ÖZLEMİNDEYİM.......

*BİRGÜN BENİ BIRAKIP GİDERSEN BENDE SENİLE GELEBİLİR MİYİM???

*!!AŞK MEĞER SEVİPTE KAYBETMEKMİŞ!!

*SORMA NEDEN?DİYE SEN ANLAMAZSIN!!SON AŞKIM OLACAKSIN.........

*Sen Gideli Bu Şehirde Ötmez Ooldu Bülbüller Doğmadı Güneşim Açmaz Ooldu Güller

*SENİNKİDE DertMi?Seviyorum Demek Hiçİçimden Gelmezdi Ama Malesef ......................Seni Seviyorum

ben sevmedimki seni
kalbim sevdi
bilseydim seni seveceğini
dur demezmiydim sanki
acı çekermiydim böyle
ağlarmıydım gözlerin aklıma her geldiğinde
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:47 pm

GocuNmazdI olMAsydI yARası!!!!!

seni sewiyorum bilmesende

yandan yandan kıvır askını

ask her dakka kıwırır

yan kor ateslerde dumansız senelerde

şeytan sevmek istiyor ama meleğini bulamıyor

gel gidelim bu sehirden gün doarken yada gün batarken

seni beklerken gün saydım gece bitirdim ama dönmeyeceğini biliyordum
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:47 pm

saNma yaLanLar içiNdé Bén qiBi Bi doqRu buLursunN!

KaLbim qizLi Bahçé

kalbimin yolları ıssız g*tün yerse geçersin,Adam olanı da gördük,anca lafta seversin

sonbaharda yaprakları dökülen ağaçlar gibiyim
benimde umutlarım döküldü!
son bi yaprağım kaldı güçsüz dallarımda
şimdi tek çabam onu büyük fırtınalara karşı korumak!

En zoru seninleyken sensiz olmakmış*

Arkası yarın olmuş hayat , yarı leziz yarı bayat (!) x/ Ben senin saçlarını, suçlar bakışlarını, Geveze susuşlarını bile özledim

уαzмαk ιѕтєяιм α∂ıмı ∂
єƒαℓαя¢α∂υ∂αкℓαяıмℓα ∂υ∂αкℓαяıηα

Al canımı deme bana
Sar beni son bir kez Daha^^

HatıraLaaarr
hatıraLar unutuLmaz
duyquLarıma esir oLuorm seni qörünce insan bin kere mi yanıyor bir kere sevince Ruh bedenden ayrıLıyor çekimine qirdm
Bir kere daha yandım ama canım gördüğüme sevindim
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:48 pm

Ne olurdu saadetlerin en büyüğü
İşte ellerimde al, diyebilseydim
Anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi
Bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim

Ne zaman seni düşünsem yaşamak güzel
Bir bahar bahçesi olur güz bahçeleri
En karanlıklarda bile uzanır bir el
Kendiliğinden açar sabaha perdeleri

Sen bastığın yerde çiçeklerin büyüdüğü
Her zaman en güzel, her yerde eşsiz
Sen yaprak, sen köpük, sen kuş tüyü
Sen sevgi nehirlerimin aktığı büyük deniz
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:48 pm

Dârmâdâğân sâbâhLârın sâhíLíndê, YıkıLmış êvLêr dêρrêm sσnrâsı íçímdê bír çığLık! Kírρíksíz qözLêr uykuyâ vârmâz-vârıLâcâk yêrLêr σLmâLı? Rêhín Adım íntíhâr kâLsın sêndê!

ßenim Sana veRecek ne Sevgim
vaR nede aRtık duyguLarm !

hayat aRtık matRock
hadii ßiraz Oynayak xD

akLın fikRin Onda
zaLak sana ßakacak Göz vaRmı o kızda ! ;D

kıRmızıyı SeverSin
SacmaLayıp giderSin ;D

Sonuna Kadar Demiştik , Sonuna mı qeLdik ? <'3

ßenLe uğra$mak Senin ne haddiNe
hadi oLm ßak i$ine (;

Seviorm dioSun
2Leyip gidiorSun (;

ne mide varmı$ Sende ße
her$eyi kaLdırıyorSn x)

Seviorum
Sonu yOktu öLüoRum !

karı$ıyoR duyguLarım SeriLior önüme Gururm

ßaktım SenLi ßenLi SayfaLara yazdıgımz her$ey yaRım !
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 6:49 pm

$êñ Gîttîñ ßêñ Kåldim ¥îñêêê¿?
her zaman olduğu gibiardına bile bakmadın
KapRisLéRini Daha né KadR ÇékiCém
Déméq DaLqa qéçTin qüLmékTén öLücéM!xD
ßén séni hiÇ séfmedimKiex)

qöѕℓєяιмι α¢ѕαм ∂α ѕєη ¢ıкѕαη кαяѕıмα
qєℓ ßєηι αzα∂ єт кαуßσℓ∂υм кαяαηℓıктα
ßєη ßιzι υηυтαмαм qιтмєк уαкıѕмαѕ ßαηα
уσℓ¢υуυѕ нαуαттα ѕєη qєℓ σтυя уαηıмαPeki ßuna Né

•αsкıмм dieni diiL•
αsкından öLeni sєω
yüzünє güLeni diiL
sєnsizLiє αqLαyanı sєω
gidєrkєn boynuna sαrıLıp
unutмαм dieni diiL
•αrkandαn gizLice вαкαnı sєω •
Çağrıcı
Prenses
Prenses
Çağrıcı

Mesaj Puanı : 113

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyPtsi Mayıs 25, 2009 4:19 pm

Teşekkürler canım
*Defnejim*
Admin
Admin
*Defnejim*

Köpek
Mesaj Puanı : 1144

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyPtsi Mayıs 25, 2009 4:24 pm

Teşekkürler Beyzacım
http://kayipprensesfanclub.eniyiforum.org
Kardelen
Admin
Admin
Kardelen

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyPtsi Mayıs 25, 2009 5:37 pm

önemli değil bebeğim
seydanur
Özel Üye
Özel Üye
seydanur

Sıçan
Mesaj Puanı : 171

MesajKonu: Geri: Duygusal Msn Nickleri   Duygusal Msn Nickleri EmptyPtsi Mayıs 25, 2009 5:45 pm

hapsı cok guzel

Duygusal Msn Nickleri
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Msn Nickleri,güzel sözler....